פעילויות לקיץ

פעילויות לקיץ הקיץ כבר ממש מעבר לפינה ועכשיו הגיע הזמן לתכנן כמה הרפתקאות בלתי נשכחות עבור ילדיכם. התנתקו מהמסכים ועודדו את הילדים שלכם לצאת לפעילויות מרגשות בחוץ ובפנים שיהפכו את הקיץ שלהם לבלתי נשכח באמת. פעילויות לקיץ במגוון הפעלות ותוכניות מרתקות המקדמות למידה, יצירתיות וחקירה המבטיחות קיץ מושלם בכיף וצמיחה.

למידה, חקירה, פיתוח הערכה לסביבה ולחברים בפעילויות מרתקות וכיפיות. קיץ משגע בקימיז עם פעילויות גופניות המקדמות עבודת צוות, קואורדינציה וכושר. הכרת תחומים חדשים עם טוויסט הרפתקני.

תוכניות יצירתיות לילדים עם רמת טכנולוגיה חדשנית גבוהה התורמת לגמישות מחשבתית ועניין. בדומה להפעלות לקייטנות, פעילויות לקיץ המטפחות יצירתיות, אומנויות ואומנות. אנו מעודדים את הילדים ליצור את יצירות המופת שלהם או לעסוק בפרויקטים משותפים ומרגשים בעולמות חדשים. עזרו לילדים שלכם לפתח מיומנויות מעשיות ויכולות פתרון בעיות על ידי יציאה לפרויקטים של עשה זאת בעצמך. פעילויות לקיץ של קימיז מקדמות למידה באמצעות התנסויות מעשית.

פעילויות לקיץ המספקת הזדמנות לזמן איכות עם חברים וצוות מקצועי של מדריכים מיומנים.

קימיז מביאים אליכם תערוכות והפעלות אינטראקטיביות המותאמות לילדים. אצלנו תמצאו תחומים המספקים הזדמנות פנטסטית ללמוד על היסטוריה, מדע, אמנות ותרבות בצורה מרתקת ומשעשעת. קידום מיומנויות אוריינות ומרחיב את הדמיון שלהם. אנחנו דוגלים בפיתוח ועידוד הסקרנות של ילדכם על ידי חקירה, התנסות והסברים המתאימים לגיל.

קייטנות מושלמות לילדים!

הקיץ הזה, ודאו שלילדיכם יהיו פעילויות לקיץ של כיף, שמחה, חוויה ולמידה עם מגוון רחב של פעילויות מרתקות המקדמות למידה, יצירתיות וחקירה. מהרפתקאות חוצות וספורט ועד לעיסוקים יצירתיים וחוויות חינוכיות, יש אינסוף אפשרויות לבדר אותם ולעסוק בהם. עודדו אותם להתרחק מהמסכים ולגלות את פלאי העולם שסביבם. תן לקיץ הזה להיות זמן של צמיחה, גילוי וזיכרונות בלתי נשכחים עבור ילדיך.

בואו ליהנות, לחוות חוויות חדשות, להתרגש ולהצטלם בתמונות מעלפות. קימיז מזמינים אתכם לפעילות לילדים שעוד לא חוויתם. פעילויות לקיץ עם עולמות מרגשים ומפתיעים, פעילות ירידים ואטרקציות חדשניות במגוון רחב של קונספטים רק אצלנו בקימיז. פסטיבל selfies & sweets, המשתה, זומבים, אפקט הפחד, מוזיאוני סלפי, חדרי בריחה, אטרקציות מיוחדות , תהלוכת תחפושות, אי המפלצות כולל מתקן ייחודי עם בועות סבון מלאות עשן , מתחם קארטינג עם מכוניות מעוצבות כמו מפלצות ובימבות פרוותיות – כולם מוזמנים!