פעילויות לפסח

קימיז מציעה חוויה מרהיבה ומגוונת לחג הפסח. צאו איתנו למסע בהיסטוריה של החג וחווו יחד איתנו יריד חגיגי ומגוון פעילויות לפסח לכל הגילאים שישדרגו לכם את החופשה.

פעילויות לפסח

 

פסטיבלים, מוזאונים ניידים ומתנפחים

הפסטיבלים והמוזאונים הניידים של קימיז הם מחזה בשטח החוויות. בכל יום של חג הפסח, יש לכם הזדמנות להשתתף בסדנאות ובפעילויות קסומות, המבטיחות חוויות משפחתיות מיוחדות. תצוגות אמנות, והפתעות מהנות מצפות לכם בכל פינה. הילדים יכולים להנות במתקנים מתנפחים מרהיבים שנוצרו עם רקמה מיוחדת של פעילויות ואטרקציות המבטיחות שעות טובות של כיף.

 

יריד עמדות משחק אינטרקטיביות וסדנאות DIY לכל המשפחה:

המסע שלכם מתקדם עם עמדות משחק אינטרקטיביות שמעטרות בפעילויות לכל קבוצת גיל, המבטיחות חוויות ייחודיות ומרגשות. צעדו ביריד שנבנה בהשראת הסיפור ההיסטורי של חג הפסח. עם עמדות יריד מעוצבות, תהיו חלק מחוויות היסטוריות ותתמודדו באתגרים שיכניסו את חג הפסח שלכם לקצת מסתורין.

חג הפסח מגיע רק פעם בשנה, וקימיז מציעה לכם להפוך אותו לחוויה ייחודית, מרגשת ומשפחתית. עם מגוון פעילויות, מתקנים מקוריים, וחוויות של שמחה, חופשת פסח עם קימיז היא הזדמנות ליצירת זכרונות שישארו איתכם לטווח הארוך. לאחר הפסח - ניתן כמובן לשריין אצלנו לפעילויות לקייטנות שאנו פועלים למענם אצלנו בקימיז!

 

פעילויות לפסח כיפיות לילדים!

קימיז מזמינים אתכם לפעילות לילדים שעוד לא חוויתם. פעילות לחג עם עולמות מרגשים ומפתיעים, פעילות ירידים ואטרקציות חדשניות במגוון רחב של אפשרויות. פסטיבל selfies & sweets , ,המשתה, זומבים, אפקט הפחד, מוזיאוני סלפי, חדרי בריחה, אטרקציות מיוחדות, תהלוכת תחפושות, אי המפלצות כולל מתקן ייחודי עם בועות סבון מלאות עשן , מתחם קארטינג עם מכוניות מעוצבות כמו מפלצות ובימבות פרוותיות. אצלנו תמצאו פעילויות של למידה, חקירה, פיתוח הערכה לסביבה ולחברים בפעילויות מרתקות וכיפיות. 

פסח כבר ממש מעבר לפינה ועכשיו הגיע הזמן לתכנן כמה הרפתקאות בלתי נשכחות עבור ילדיכם. נתקו את הילדים מהמסכים ועודדו את הילדים שלכם לצאת לפעילויות מרגשות שיהפכו את פסח הזה לבלתי נשכח באמת. קימיז מציעה פעילויות המקדמות גמישות מחשבתית, קואורדינציה וכושר פיזי כחלק בלתי נפרד מחוויית החג. אטרקציות כמו מסלולי מכשולים ופעילויות מותאמות לגילאי הילדים מבטיחות חוויה גופנית מרהיבה. קיים גם מגוון פעילויות המקדמות הרפתקאות, כמו חדרי בריחה וחידות מהנות. זהו הזמן להתמודד עם אתגרים, להפעיל את המוח ולהנות מחוויות מרתקות שמערערות על טווח הדמיון.

 

אטרקציות פסח קימיז

 

פעילויות פסח לילדים

פעילויות לילדים בפסח, אטרקציות, חוויות והתרגשות. אצלנו תמצאו מגוון פעילויות עם רמת טכנולוגיה חדשנית גבוהה התורמת לגמישות מחשבתית ועניין. פעילויות לפורים המטפחות יצירתיות, אומנויות ואומנות. אנו מעודדים את הילדים ליצור את יצירות המופת שלהם או לעסוק בפרויקטים משותפים ומרגשים בעולמות חדשים. עזרו לילדים שלכם לפתח מיומנויות מעשיות ויכולות פתרון בעיות על ידי יציאה לפרויקטים של עשה זאת בעצמך. אטרקציות לפסח של קימיז מקדמות למידה באמצעות התנסות מעשית.

פעילויות לפסח המספקת הזדמנות לזמן איכות עם חברים ועם צוות מקצועי של מדריכים מיומנים. קימיז מביאים אליכם תערוכות והפעלות אינטראקטיביות המותאמות לילדים. אצלנו תמצאו תחומים המספקים הזדמנות פנטסטית ללמוד בצורה מרתקת ומשעשעת. קידום מיומנויות אוריינות ומרחיב את הדמיון שלהם. אנחנו דוגלים בפיתוח ועידוד הסקרנות של ילדכם על ידי חקירה, התנסות והסברים המתאימים לגיל. הרפתקאות, פעילויות מהנות, סדנאות יצירתיות וחוויות חינוכיות. הזמינו מאיתנו עוד היום מגוון אפשרויות ופעילויות. אפשרו לחופשת הפסח הזו להיות זמן של צמיחה, גילוי ויצירת זיכרונות בלתי נשכחים עבור ילדיכם או ילדי העובדים שלכם.

מתקן קארטינג

עם מתקני קארטינג מעוצבים כמו מפלצות ובימבות, הילדים יכולים לחוות חוויה ייחודית בקימיז. הרפתקאות על אופניים מותאמת לגילאים יכולה להיות דרך מרהיבה להוצאת אנרגיות. חג הפסח הוא זמן של התרגשות והפתעות. בכל פינה של יריד קימיז, יש מגוון של הפתעות המצפה לילדים ולמשפחה. זהו הזמן המושלם להתלהב מאירועים וחוויות שישדרגו את החג.
חברת קימיז מציעה פעילויות לפסח שיעבירו לכם ולילדיכם את החג בצורה מרהיבה ומגוונת ומספקת חוויות ייחודיות וכיפיות לחג עבור כל המשפחה. גם ההורים וגם הילדים יוכלו להנות ממגוון פעילויות מרתקות, ירידים אינטראקטיביים באווירת החג, והתרגשות בלתי צפויה. זהו זמן ליצירת חוויות שתרצו לחזור אליהן שוב ושוב בכל חג. עם פעילויות לפסח כמו ירידים חווייתיים, עמדות משחק מעוצבות ופעילויות יצירתיות, הילדים יכולים לחוות את חג הפסח בצורה שכמותה לא יחוו בשום מקום אחר וליצור זיכרונות שיישארו איתם לטווח הארוך. חג שמח!

בנוסף, הילדים יכולים להנות מפעילויות המקדמות למידה, חקירה ופתרון בעיות. עם פרויקטים שמציעים חוויות מתמשכות, הילדים יכולים לפתח יכולות חשיבה יצירתיות ולהרגיש שחגיגת החג אינה רק עניין של חופש וכיף, אלא גם הזדמנות ללמידה מהנה.