מיתוג ועיצוב אירועים מושקעים ואיכותיים!

מיתוג ועיצוב אירועיםאנחנו בקימיז מתמחים ביצירת אירועים ופעילויות ייחודיים לחברות, עיריות ומועצות, קניונים ומרכזי פנאי ומתאימים לכל מי שמאמין כמונו בחלומות, ייחודיות, נראות ותוכן מקורי.
מיתוג ועיצוב אירועים בתאמה מלאה לסוג הקהל, חשיבה על קונספטים מיוחדים, בעלי תוכן איכותי, מאתגר ומקצועי הצובר חוויות לחיים והכל עם הקפדה מקסימלית על בטיחות ונראות.
קימיז מביאים אליכם מיתוג שלם עבור עיצוב אירוע חברה איכותי ומושקע, עם נראות מושלמת ומקצועית, גם המון חוויות משמעותיות ועל הדרך תמונות מדהימות לפיד! 

בואו ליהנות, לחוות חוויות חדשות, להתרגש ולהצטלם בתמונות מעלפות. קימיז מזמינים אתכם לפעילות שעוד לא חוויתם.
מיתוג ועיצוב אירועים של עולמות מרגשים ומפתיעים.

מיתוג ועיצוב אירועים מושקעים :

אירועי חברה והפקות לעובדים

פסטיבלים ופעילויות לקניונים

אירועים בחגים

פעילויות לקייטנות, פעילויות קיץ רטובות ומעניינות, פעילות סוף שנה

חווית החוף הזוהר

פעילויות אתגריות

פסטיבל WINTERLAND

פסטיבל sweets and selfies

יריד אומנות משותפת

מיתוג ועיצוב אירועים

קימיז עולם מופלא, לאירוע ייחודי שכמוהו עוד לא ראיתם

פסטיבל sweets and selfies  הילדים יתנדנדו על סוכריות, יגלשו לתוך בריכה של פופקורן ויצללו ממש לתוך תפאורה צבעונית ומושקעת ובהכל מותר לגעת!
פעילות מגוונת ומלהיבה, מרגשת ואיכותית של sweets and selfies, מוזיאון סלפי נייד ובו אזורי צילום צבעוניים ומיוחדים בשילוב רינג ליצירת התמונה המושלמת.
ניתן למתג, להוסיף קוד QR, לבחור קונספט משלכם עבור עמדות הצילום השונות. יריד אומנות משותפת, יריד חדשני המציג עולמות תוכן שונים בשילוב חווית משחק מקורית ותחרותית.
כל משתתף יקבל כרטיס כניסה ליריד וינסה לנקב כמה שיותר חורים בשביל לזכות בפרסים מיוחדים.

הכירו את WINTERLAND: פסטיבל חורף קסום לכל המשפחה
פסטיבל WINTERLAND שהוא חוויה חורפית מרגשת המשלבת בתוכה אייקונים חורפיים כמו אורות זוהרים, איש שלג, עמדות קליעה למטה, כדורי שלג מעופפים, בית קפה חורפי עם שוקו חם שוקו עם מרשמלו, עוגיות ג'ינג'ר וסופגניות מתוקות. מתחם החלקה סינטטי, אקולוגי אשר מדמה החלקה על הקרח. ניתן להוסיף הגברה מקצועית, עמדות צילום באווירה חורפית, תאורה צבעונית ועמדות משחק מתחם החלקה על הקרח שלנו מתאים להקמה באולמות, בשטחים פתוחים, בקניונים ועוד. מה עוד בתפריט? מגוון פעילויות קיץ רטובות ומעניינות, חווית החוף הזוהר - חוויה חושית עם חול קינטי צבעוני, בשלוב תאורה אולטרה סגולה, פעילויות ODT אתגריות וכיפיות במיוחד. מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח להפיק לכם אירוע מושלם!